Wyślij wiadomość
products

Cyfrowy przenośny tester chropowatości powierzchni o dokładności 2um

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: TMTeck
Orzecznictwo: CE、ISO9001
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union
Możliwość Supply: 30 sztuk / dwa tygodnie
Szczegóły informacji
Precyzja: ± 2µm Operacja Temperatura: 0 ~ + 40
Gwarancja: 2 lata Zasilacz: Ogniwo guzikowe srebrno-cynkowe 1,5 V (SR44 × 1 szt.)
Wilgotność pracy: = 80% Rozkład: 0,001 mm
High Light:

cyfrowy przenośny tester chropowatości powierzchni

,

przenośny tester chropowatości powierzchni o dokładności 2um

,

przenośny cyfrowy tester chropowatości powierzchni


opis produktu

Komparator chropowatości (30 sztuk/zestaw) testera chropowatości

 

Komparator chropowatości (30 szt./zestaw)
Ten zestaw zawiera standardy sześciu najważniejszych metod obróbki w dominujących wartościach „AA”.Ta chropowatość powierzchni służy do porównywania i określania stopnia wykończenia powierzchni metodą porównania i oceny oka lub szkła powiększającego. Bloki szorstkiej powierzchni są wykonane ze stali superwęglowej 45, z wyjątkiem GCr15, która służy do pokrywania bloku próbki.Wszystkie 30 próbek są kalibrowane w u''AA (średnia arytmetyczna) oraz w odpowiednikach metrycznych um Ra.
Cyfrowy przenośny tester chropowatości powierzchni o dokładności 2um 0

O nas

 

TMTeck Instrument Co., Ltd. (zwany dalej: TMTeck) jest wiodącym producentem i dostawcą NDT w Pekinie w Chinach i dostarcza innowacyjne technologie i kompleksową wiedzę, aby przynosić korzyści klientom w wielu krajach na całym świecie. Do tej pory firma TMTeck była aktywna w obszarach opartych na technologii rozwiązań kontrolnych, które zapewniają wydajność, jakość i bezpieczeństwo.

 

Zaczęło się od przetworników ultradźwiękowych i miernika grubości powłoki, teraz TMTeck opracował ponad 10 serii przyrządów testowych, w tym ultradźwiękowy defektoskop, miernik grubości powłoki, testery twardości, ultradźwiękowy miernik grubości, ich akcesoria i inne instrumenty NDT.Produkty te są szeroko stosowane w analizie materiałów, które umożliwiają naszym klientom monitorowanie, kontrolę i walidację ich krytycznych procesów i zastosowań, również nasze wyroby posiadają certyfikaty CE.

 

TMTeck zobowiązuje się do utrzymania długoterminowej współpracy z naszymi klientami, oferując niezrównane usługi, doradztwo technologiczne i pomoc.Projektujemy i produkujemy szeroką gamę wysokowydajnych urządzeń i akcesoriów do badań nieniszczących.Dzięki naszemu ciągłemu naciskowi na zorientowanie na klienta i globalną konkurencyjność, TMTeck zawsze był jedną z czołowych firm światowej klasy, jeśli chodzi o wiodące w sprzęcie do badań nieniszczących.I opracowujemy nowe produkty seryjne zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.Naszym klientom możemy zaoferować dobrą gwarancję.

 

 

 

Nasz Historia

 

2007, TMTeck Manufacturing Limited została założona, nasz pierwszy rodzaj produktu wprowadzony z powodzeniem - seria mierników grubości powłoki

2008, wychodzi seria defektoskopów ultradźwiękowych, ciesząca się wysoką renomą w krajach europejskich i amerykańskich.

2009, seria twardościomierzy Leeb wchodzi na rynek z sukcesem, rynek silnie reaguje.

2010, nasza pekińska firma TMTeck Instrument Co., Ltd została założona.

2011, flagowy produkt-Ultradźwiękowy miernik grubości został pomyślnie opracowany, napędza wydajność ponad milion

W 2014 roku z powodzeniem opracował technologię wytwarzania wszelkiego rodzaju sond ultradźwiękowych, które mogą zaspokoić potrzeby instrumentów GE, OLYMPUS i innych krajów zachodnich.

2015, Najbardziej atrakcyjne produkty - Ultradźwiękowy miernik grubości serii A & B Scan TM281 wychodzą wysoko od klientów.

2016, nasza fabryka Przeniesiony nowy obszar przemysłowy, warsztat fabryczny ma 300m², znacznie zwiększona zdolność produkcyjna

 

Nasz Usługa

 

1. Produkt naszej firmy można naprawić bezpłatnie w ciągu dwóch lat.Także naprawa całego życia produktu.

 

2. W przypadku reklamacji produktu w okresie gwarancyjnym (z wyjątkiem akcesoriów nie podlegających naprawie) prosimy o odesłanie produktu do naprawy na podstawie karty gwarancyjnej.Jeśli termin uszkodzenia produktu minął, nasza firma pobierze opłatę za naprawę.

 

3. Jeśli produkt był przedmiotem nadużycia, wypadku, zmiany, modyfikacji, manipulacji, zaniedbania, niewłaściwego użytkowania lub był naprawiany lub serwisowany przez osobę nieuprawnioną do świadczenia takich usług lub nie posiadał karty gwarancyjnej, nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za naprawę.

 

4. Użytkownik powinien wypełnić tę kartę i odesłać do firmy, która kupiła produkt, w przeciwnym razie produkt nie będzie mógł zostać naprawiony bezpłatnie.

 

 

 

Szczegóły kontaktu
TIKI

Numer telefonu : +8613716082163

WhatsApp : +8613911515082