products

Elcometer Miernik grubości mokrej folii Materiał ze stali nierdzewnej Dostępne dwie wagi

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TMTeck
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: TMTECK-370 lub TMTECK-3000
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton 30 * 15 * 24 cm 0,5 kg
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 100 sztuk / dwa tygodnie
Szczegóły informacji
Imię: Elcometer Miernik grubości mokrej powłoki Dwie skale: Dostępny
Zakres pomiarowy (μm): 20–350 / 25–2700 Materiał: Stal nierdzewna
High Light:

cyfrowy miernik grubości lakieru

,

narzędzie do pomiaru grubości lakieru


opis produktu

Wskaźnik mokrej powłoki

Wprowadzenie: Ten miernik mokrej powłoki służy do pomiaru grubości mokrej powłoki na gładkich i płaskich powierzchniach, takich jak

Ten miernik mokrej powłoki służy do pomiaru grubości mokrej powłoki na gładkich i płaskich powierzchniach, takich jak lakier, lakier, klej i inne materiały. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, łatwy do czyszczenia za pomocą odpowiedniego rozpuszczalnika, ale prawie nie do uszkodzenia.

Specyfikacja techniczna:

◆ Kształt pięciokąta
◆ Dostępne są dwie wagi
◆ Zakres pomiarowy (μm): 20-350 / 25-2700
◆ Materiał: stal nierdzewna


Standard:

ASTM-ISO

Szczegóły zamówienia:

TMTECK-370 20-370 μm Wskaźnik mokrej powłoki
TMTECK-3000 25-3000 μm Wskaźnik mokrej powłoki

Linia produkcyjna

Gwarantujemy dostarczenie najwyższej jakości produktów z oryginalną produkcją fabryczną i opakowaniem. Ściśle przestrzegamy wymagań profesjonalnych standardów, cały proces jest zarządzany i monitorowany za pomocą standaryzacji, aby zapewnić wysoką jakość produktów.

Wszelkie pytania dotyczące jakości, możemy dostarczyć Ci certyfikat źródła produktu, na specjalne wymagania klientów, możemy przeprowadzić kompleksowe testy laboratoryjne.

Współpracujemy z instytucją nadzoru jakości i nadzoru technicznego, korzystamy z najbardziej zaawansowanych i wydajnych instrumentów testowych, wszystkie produkty przeszły rygorystyczne procedury testowe w celu zapewnienia stabilności i kompatybilności produktu. Posiadamy naukowe i rygorystyczne procedury kontroli jakości, zgodne ze wszystkimi odpowiednimi krajowymi i międzynarodowymi standardami branżowymi.

OEM / ODM

Zgodnie z różnymi branżami i specjalnymi wymaganiami klienta, możemy zapewnić niestandardowe usługi z profesjonalną analizą popytu i funkcją innowacyjnego projektu, aby spełnić Twoje specjalne potrzeby. TMTeck jako członkowie branżowego komitetu normalizacyjnego NDT aktywnie uczestniczy w formułowaniu, rewizji i opracowywaniu odpowiednich norm branżowych. wniesienie należytego wkładu w rozwój branży badań nieniszczących. Obecnie produkty TMTeck stały się rekomendowaną marką dla krajowego komitetu testowego i szkolenia specjalnego inspektora krajowego systemu badań ankietowych, jest szeroko stosowane w produkcji, produkcji, procesie kontroli jakości termicznej, zbiorników ciśnieniowych, lotnictwa, kosmonautyki, energii elektrycznej, ropy naftowej, chemicznej, rurociąg, przemysł wojskowy, przemysł nuklearny, statek, motoryzacja, hutnictwo, konstrukcja stalowa, kolej, uniwersytet, odegrał ważną rolę w promowaniu szybkiego rozwoju technologii NDT i jakości produktów przemysłowych, zapewnia bezpieczeństwo pracy produkcji przemysłowej i zmniejsza ryzyko handlu. TMTeck może wytwarzać instrumenty zgodnie z potrzebami klientów. zrobić usługę OEM / ODM.

R & D

TMTeck ma doskonałą technologię produkcji, doskonałe metody testowania i duże możliwości badań i rozwoju. Od przenośnego urządzenia NDT po duży system automatycznego wykrywania, TMTeck posiada prawa własności intelektualnej, patenty na wynalazki i prawa autorskie do oprogramowania. Produkty otrzymały tytuł niezależnych produktów innowacyjnych. TMTeck wykorzystuje standardy naukowe do zarządzania procesem produkcyjnym, od badań i rozwoju po produkcję, wszystkie produkty są całkowicie zgodne z ISO9001, każdy element i przyrząd przejdą surowe badania i testy przed dostawą, montaż i debugowanie przyrządu będą całkowicie zgodne ze standardowym procesem oraz specyfikacja zapewniająca jakość produktu. Jakość i wydajność produktów TMTeck osiągnęły wiodący poziom w branży. Produkty TMTeck przeszły wiele ważnych profesjonalnych certyfikatów, takich jak certyfikat CE UE, rosyjski certyfikat GOST, całkowicie zgodny z odpowiednimi międzynarodowymi standardami branżowymi.

Szczegóły kontaktu
WEI

Numer telefonu : 0086-13911515082

WhatsApp : +008613911515082