aboutus

TMTeck Instrument Co., Ltd

TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd TMTeck Instrument Co., Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: TMTECK
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 5000000-8000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

TMTeck Instrument Co., Ltd. (dalej: TMTeck) jest wiodącym producentem i dostawcą NDT w Pekinie w Chinach i zapewnia innowacyjne technologie oraz wszechstronną wiedzę, aby przynosić korzyści klientom w wielu krajach na całym świecie. Do tej pory TMTeck był aktywny w obszarach opartych na technologii rozwiązań kontrolnych, które zapewniają wydajność, jakość i bezpieczeństwo.

Began from the Ultrasonic Transducers and Coating Thickness Gauge ,now TMTeck has developed more than 10 series of testing instruments, including Ultrasonic Flaw Detector, Coating Thickness Gauge,Hardness Testers,Ultrasonic Thickness Gauge ,their accessories and other NDT instruments. Rozpoczęty od przetworników ultradźwiękowych i miernika grubości powłoki, teraz TMTeck opracował ponad 10 serii przyrządów testujących, w tym ultradźwiękowy defektoskop, miernik grubości powłoki, testery twardości, ultradźwiękowy miernik grubości, akcesoria i inne przyrządy NDT. These products are widely used in the analysis of materials that enable our customers to monitor, control and validate their critical processes and applications,also our goods has CE certificates. Produkty te są szeroko stosowane w analizie materiałów, które pozwalają naszym klientom monitorować, kontrolować i sprawdzać ich krytyczne procesy i zastosowania, również nasze towary posiadają certyfikaty CE.

TMTeck is committed to the maintenance of long-term partnership with our clients by offering unparalleled services, technology advice and assistance. TMTeck jest zaangażowany w utrzymywanie długoterminowego partnerstwa z naszymi klientami, oferując niezrównane usługi, porady technologiczne i pomoc. We design and produce a wide range of high performance NDT equipment and accessories. Projektujemy i produkujemy szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów NDT. With our continued emphasis on customer focus and global competitiveness, TMTeck has always been one of the top tier of world class companies when it comes to leading in NDT equipment. Dzięki naszemu ciągłemu naciskowi na zorientowanie na klienta i globalną konkurencyjność, TMTeck zawsze był jedną z czołowych firm światowej klasy, jeśli chodzi o wiodącą pozycję w dziedzinie sprzętu do badań nieniszczących. And we are developing new series products according to the market demand. I opracowujemy nowe serie produktów zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. We can offer good guarantee for our customers. Możemy zaoferować dobrą gwarancję dla naszych klientów.

Fabryka

Chiny TMTeck Instrument Co., Ltd profil firmy 0

Nasz zespół

Chiny TMTeck Instrument Co., Ltd profil firmy 1

Wizyta klienta

Chiny TMTeck Instrument Co., Ltd profil firmy 2

Historia

2007, powstaje TMTeck Manufacturing Limited, nasz pierwszy produkt z powodzeniem wprowadzony na rynek - seria mierników grubości powłok
W 2008 roku pojawiła się seria ultradźwiękowych defektoskopów, cieszących się dużą renomą w krajach europejskich i amerykańskich.
2009, seria Leeb Twardościomierz z sukcesem wszedł na rynek, rynek mocno wyprzedził.
W 2010 r. Została założona nasza pekińska firma TMTeck Instrument Co., Ltd.
W 2011 r. Opracowano flagowy produkt - ultradźwiękowy miernik grubości, który zwiększył wydajność o ponad milion
W 2014 r. Z powodzeniem opracowano technologię wytwarzania wszelkiego rodzaju sond ultradźwiękowych, które mogą zaspokoić potrzeby GE, OLYMPUS i instrumentów innych krajów zachodnich.
2015, Najbardziej atrakcyjne produkty - ultradźwiękowy miernik grubości A & B Scan TM281 wychodzą. Wypowiadane wysoko przez klientów.
2016, nasza fabryka Przeniesiony nowy teren przemysłowy, warsztat fabryczny ma powierzchnię 300m², znacznie zwiększona zdolność produkcyjna

2017, nowy zewnętrzny czujnik typu Tester chropowatości TMR360 z powodzeniem wszedł na rynek i cieszył się doskonałą reputacją w tej branży.
2018, aby zaspokoić potrzeby klientów z Ameryki Północnej, opracowaliśmy odłączane sondy z podwójnym kryształem DA i inne przetworniki z kryształu kompozytowego, które mają wyższą czułość niż GE.
2019, jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój defektoskopów spawalniczych na prądy wirowe, a wkrótce wprowadzimy na rynek w pełni cyfrowe defektoskopy wirowe, które są zgodne z normami UE EN1711-2000 i normami krajowymi GB / T26954-2011
 

Usługa

1. Produkt naszej firmy można bezpłatnie naprawić w ciągu dwóch lat. Także naprawa całego życia producenta.

2. Jeśli produkt jest wymagany w okresie gwarancyjnym (z wyjątkiem akcesoriów niesprawnych), odeślij produkt do naprawy na podstawie karty gwarancyjnej. Jeśli data uszkodzenia produktu jest opóźniona, nasza firma pobierze opłatę za naprawę.

3. Jeśli produkt był przedmiotem nadużycia, wypadku, modyfikacji, modyfikacji, manipulacji, nieostrożności, niewłaściwego użycia lub został naprawiony lub serwisowany przez osobę nieuprawnioną do świadczenia takich usług lub nie posiadającą karty gwarancyjnej, nasza firma będzie nie ponosimy odpowiedzialności za naprawę.

4. Użytkownik powinien wypełnić tę kartę i odesłać ją do firmy, która kupiła produkt, w przeciwnym razie produkt nie będzie mógł zostać naprawiony bezpłatnie.

Nasz zespół

Szczegóły kontaktu