products

Cyfrowy tester chropowatości powierzchni / Komparator wykończenia powierzchni 30 sztuk w zestawie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TMTeck
Orzecznictwo: CE、ISO9001
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 30 sztuk / dwa tygodnie
Szczegóły informacji
Precyzja: ± 2µm Operacja Temperatura: 0 ~ + 40
Gwarancja: 2 lata Zasilacz: Ogniwo guzikowe srebrno-cynkowe 1,5 V (SR44 × 1 szt.)
Wilgotność pracy: = 80% Rozkład: 0,001 mm
High Light:

miernik chropowatości powierzchni

,

maszyna do badania chropowatości powierzchni


opis produktu

Komparator chropowatości (30 sztuk / zestaw) testera chropowatości

 

Komparator chropowatości (30 sztuk / zestaw)
Ten zestaw zawiera standardy sześciu najważniejszych metod obróbki w dominujących wartościach „AA”.Ta chropowatość powierzchni jest używana do porównywania i określania stopnia wykończenia powierzchni metodą porównawczą i oceny oka lub szkła powiększającego. Bloki szorstkie powierzchni są wykonane z 45 super węglowej stali, z wyjątkiem GCr15, który jest używany do docierania bloku próbki.Wszystkie 30 próbek jest skalibrowanych w u''AA (średnia arytmetyczna) oraz w metrycznych odpowiednikach um Ra.
Cyfrowy tester chropowatości powierzchni / Komparator wykończenia powierzchni 30 sztuk w zestawie 0

O nas

 

TMTeck Instrument Co., Ltd. (dalej: TMTeck) jest wiodącym producentem i dostawcą badań nieniszczących w Pekinie w Chinach i zapewnia innowacyjne technologie oraz wszechstronną wiedzę, aby przynosić korzyści klientom w wielu krajach na całym świecie. w obszarach opartych na technologii rozwiązań kontrolnych, które zapewniają produktywność, jakość i bezpieczeństwo.

 

Zaczęło się od przetworników ultradźwiękowych i miernika grubości powłok, teraz TMTeck opracował ponad 10 serii przyrządów testujących, w tym defektoskop ultradźwiękowy, miernik grubości powłok, testery twardości, miernik grubości ultradźwięków, ich akcesoria i inne przyrządy NDT.Produkty te są szeroko stosowane w analizie materiałów, które umożliwiają naszym klientom monitorowanie, kontrolę i walidację ich krytycznych procesów i zastosowań, również nasze towary posiadają certyfikaty CE.

 

TMTeck zobowiązuje się do utrzymania długoterminowej współpracy z naszymi klientami, oferując niezrównane usługi, doradztwo technologiczne i pomoc.Projektujemy i produkujemy szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów NDT.Dzięki naszemu ciągłemu naciskowi na koncentrację na kliencie i globalnej konkurencyjności TMTeck zawsze był jedną z czołowych firm światowej klasy, jeśli chodzi o wiodącą pozycję w sprzęcie NDT.Opracowujemy nowe produkty seryjne zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.Naszym klientom możemy zaoferować dobrą gwarancję.

 

 

 

Nasz Historia

 

W 2007 roku została założona TMTeck Manufacturing Limited, nasz pierwszy produkt z sukcesem wprowadzony na rynek - seria mierników grubości powłok

W 2008 roku ukazała się seria defektoskopów ultradźwiękowych, ciesząca się dużą renomą w krajach europejskich i amerykańskich.

2009, seria Leeb Hardness Tester wchodzi na rynek z powodzeniem, rynek mocno się rozwija.

W 2010 roku została założona nasza firma TMTeck Instrument Co., Ltd. w Pekinie.

2011, flagowy produkt - pomyślnie opracowany ultradźwiękowy miernik grubości, osiągnął ponad milion

2014, z powodzeniem opracował technologię wytwarzania wszelkiego rodzaju sond ultradźwiękowych, które mogą zaspokoić potrzeby instrumentów GE, OLYMPUS i innych krajów zachodnich.

2015, Najbardziej atrakcyjne produkty - Ultradźwiękowy grubościomierz serii A & B Scan TM281 wychodzą na dobre od klientów.

2016, nasza fabryka Przeniesiono nowy obszar przemysłowy, warsztat fabryczny ma 300m², znacznie zwiększono zdolność produkcyjną

 

Nasz Usługa

 

1. Produkt naszej firmy można naprawić bezpłatnie w ciągu dwóch lat.Również naprawa produktu przez całe życie.

 

2. Jeżeli w okresie gwarancyjnym istnieje zapotrzebowanie na produkt (poza akcesoriami nie podlegającymi naprawie), prosimy o odesłanie produktu do naprawy na podstawie karty gwarancyjnej.W przypadku przekroczenia daty uszkodzenia produktu nasza firma pobierze opłatę za naprawę.

 

3. Jeśli produkt był przedmiotem nadużycia, wypadku, zmian, modyfikacji, manipulacji, niedbalstwa, niewłaściwego użycia lub był naprawiany lub serwisowany przez osobę nieupoważnioną do świadczenia takiej usługi lub nie posiadała karty gwarancyjnej, nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za naprawę.

 

4. Użytkownik powinien wypełnić tę kartę i odesłać do firmy, która kupiła produkt, w przeciwnym razie nie będzie można bezpłatnie naprawić produktu.

 

 

 

Szczegóły kontaktu
alice

Numer telefonu : +8613701313238

WhatsApp : +008613911515082