products

Dial Nylonowy twardościomierz Shore / plastikowy cyfrowy tester twardości gumy Iso9001

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TMTeck
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: LX-C
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 50 sztuk / dwa tygodnie
Szczegóły informacji
Wybierz wartość: 0 ~ 100HC Skok igły: 2,5 mm
Zakres pomiaru: 10 ~ 90HC Rozmiar igły: SR 2,5 mm
Waga: 0,5 kg
High Light:

twardościomierz

,

twardościomierz gumowy


opis produktu

Twardościomierz Shore'a LX-C, gumowy tester twardości typu igły twardości Shore Shore'a brzegowy analogowy twardości Shore'a

Funkcjonować

Tester twardości LX-C służy do pomiaru twardości mikroporowatego modelu dębu, który zawiera środek piorący

gdy stopień kompresji wynosi 50%, naprężenie powyżej 0,5 kg / cm2. Może być również stosowany w innych podobnych materiałach o twardości.

Postać

Igła wskazuje na łatwość odczytu, wysoką dokładność.
Podwójna igła, po przetestowaniu najwyższej wartości, napędzana igła zatrzyma się, ułatwiając użytkownikowi odczyt.
Konstrukcja uchwytu, wygodne przenoszenie, miara uchwytu, może być również instalowana ze stojakiem do testów dopasowania.

Specyfikacja:

Wybierz wartość 0 ~ 100HA
Skok igły 2,5 mm
Zakres pomiaru 10 ~ 90HC
Rozmiar igły SR 2,5 mm
Waga 0,5 kg

R & D

TMTeck ma doskonałą technologię produkcji, doskonałe metody testowania i duże możliwości badań i rozwoju. Od przenośnego urządzenia NDT po duży system automatycznego wykrywania, TMTeck posiada prawa własności intelektualnej, patenty na wynalazki i prawa autorskie do oprogramowania. Produkty otrzymały tytuł niezależnych produktów innowacyjnych. TMTeck wykorzystuje standardy naukowe do zarządzania procesem produkcyjnym, od badań i rozwoju po produkcję, wszystkie produkty są całkowicie zgodne z ISO9001, każdy element i przyrząd przejdą surowe badania i testy przed dostawą, montaż i debugowanie przyrządu będą całkowicie zgodne ze standardowym procesem oraz specyfikacja zapewniająca jakość produktu. Jakość i wydajność produktów TMTeck osiągnęły wiodący poziom w branży. Produkty TMTeck przeszły wiele ważnych profesjonalnych certyfikatów, takich jak certyfikat CE UE, rosyjski certyfikat GOST, całkowicie zgodny z odpowiednimi międzynarodowymi standardami branżowymi.

Nasz cel: profesjonalny, szybki, bezpieczny i wysokiej jakości oraz rozsądnej cenie

Profesjonalne --- Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi ds. Wyszukiwania i rozwoju możemy zapewnić najlepsze narzędzia.

Szybko --- Wystarczająca ilość towaru i najodpowiedniejsze metody dostawy. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności możemy dostarczyć towar natychmiast z naszego magazynu. Dzięki długoterminowej współpracy z dużymi firmami ekspresowymi możemy zaoferować najbardziej odpowiednią metodę dostawy. W ten sposób możesz uzyskać swoje przedmioty JAK NAJSZYBCIEJ.

Bezpieczny --- Warunki oficjalnej płatności i doskonały system śledzenia. Możesz wybrać najbardziej niezawodną metodę płatności, aby dokonać płatności. Chociaż nasz doskonały system śledzenia, możesz śledzić swoje przesyłki w dowolnym miejscu i czasie. Jest to przesyłka „od drzwi do drzwi”: od drzwi magazynu do drzwi naszego klienta. Możemy również wysłać towar bezpośrednio do klientów na twoje nazwisko.

Wysoka jakość i rozsądna cena --- Mamy system jakości dźwięku i wyrafinowane przyrządy do testowania. Wszystkie produkty muszą przejść rygorystyczną kontrolę przed wyjściem na rynek. Ani sprzęt, ani oprogramowanie, musimy upewnić się, że wszystkie produkty mogą działać dobrze. Posiadamy własną fabrykę i sprzedajemy towary po cenie fabrycznej. Kupując u nas, możesz jednocześnie cieszyć się wysoką jakością i rozsądną ceną.

Kompleksowa usługa --- Przed zakupem możemy pomóc Ci znaleźć potrzebne narzędzia. Po złożeniu zamówienia możemy pomóc Ci uzyskać szczegółowe informacje o produkcie. Po zakupie, jeśli masz jakieś problemy w użyciu, nasz profesjonalny inżynier techniczny pomoże ci rozwiązać problem.

FAQ:

P: Czy jesteś firmą handlową lub produkujesz?

Odp .: Jesteśmy producentem

P: Jak długi jest twój czas dostawy?

Odp .: Zasadniczo jest to 2-3 dni po wcześniejszej płatności za małe zamówienia lub trzeba negocjować w przypadku ilości powyżej 50 sztuk

P: Jak wysyłasz towary?

Odp .: Zazwyczaj wysyłamy towary za pośrednictwem Dhl, Tnt, Fedex dla małych zamówień.

P: Jakie są twoje warunki płatności?

Odp.: Płatność jest w 100% z góry za pośrednictwem T / T, Paypal, Western Union.

P: A co z usługami posprzedażnymi?

Odp .: 2-letnia gwarancja na wszystkie rodzaje wskaźników, z wyjątkiem zużytych akcesoriów.

Szczegóły kontaktu
WEI

Numer telefonu : 0086-13911515082

WhatsApp : +008613911515082